Oferta

Nota prawna

1. Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, nazwy produktów a także inne treści należą do Gała Meble Sp. Z o.o. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność Gała Meble Sp. Z o.o. chyba, że co innego zostało zaznaczone. Utwory znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Gała Meble Sp. z o.o., chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

2. Produkty

  1. Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  2. Zdjęcia i grafiki mebli mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.
  3. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów na meblach ze względu na technikę wykonania zdjęć i grafik.
  4. Gała Meble Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.
  5. Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Gała Meble Sp. z o.o.

3. Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd Gała Meble Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

4. Ochrona prywatności i danych osobowych

Gała Meble Sp. z o.o. gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

Kontakt

Gała Meble sp. z o.o.
ul. Oleśnicka 1
56-416 Twardogóra

biuro@galameble.pl

(+48) 71 315 77 52

(+48) 71 315 07 35

O nas

Gała Meble Sp. z o.o. to firma posiadająca 100% polskiego kapitału. Firma działa na rynku polskim i zagranicznym. Gała Meble to pięć zakładów produkcyjnech, z czego trzy mieszczą się w Twardogórze.

Czytaj więcej

Aktualności

Instrukcje montażu